Logo
0 ks
za
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Termostaty
  3. Regulácie
  4. ADEX Midi - regulátor pre ochranu spiatočky

ADEX Midi - regulátor pre ochranu spiatočky

Adex Midi 2010 Regulátor ADEX midi 2010 slúži pre riadenie kotolní na drevo, ktoré sú vybavené vstavaným časovým a teplotným riadením kotla a vyžadujú... celý popis
Číslo produktu:125006
Výrobca:Adex
Kompletné špecifikácie

Adex Midi 2010

Regulátor ADEX midi 2010 slúži pre riadenie kotolní na drevo, ktoré sú vybavené vstavaným časovým a teplotným riadením kotla a vyžadujú len riadenie zmiešavacieho ventilu. Tento regulátor je vhodný tiež pre systémy s akumulačnými zásobníkmi a pre plynové kotolne kde nie je požiadavka na automatické zapínanie a vypínanie vykurovacieho systému.

Popis / funkcie produktu:

Regulátor ADEX MIDI 2010 je určený na ovládanie zmiešavacieho ventilu pre miešanie požadovanej teploty vody podľa teplotného čidla V.

Ďalej spína obehové čerpadlo v niekoľkých režimoch, kedy najpodstatnejšie je spínanie podľa rozdielu teplôt na snímačoch K a V. To sa využije ako u kotlových okruhov, kedy čerpadlo vypne v okamihu, keď kotol prestane dávať výkon (napr. Kotol na tuhé palivá vyhasne) a obmedzia sa tak straty v kotli. Pri systéme s akumulačnou nádržou sa tak zamedzí spätnému vybitiu akumulačnej nádrže do kotla.

Ďalším využitím je spínanie obehového čerpadla podľa rozdielu teplôt v systémoch so slnečným kolektorom. Tu sa dá regulovať nabíjanie akumulačnej nádrže alebo zásobníka TÚV.

V niektorých jednoduchých systémoch je možné regulátor využiť pre reguláciu teploty vykurovacej vody na vopred nastavenú hodnotu. Obehové čerpadlo môže mať nastavený dobeh po vypnutí izbového termostatu.

Vlastnosti:

  • ovláda zmiešavací ventil
  • umožňuje zamedzenie vychladnutie systému
  • pracuje s vonkajším čidlom
  • neriadi kotol ani obehové čerpadlo
Na stiahnutie
Tovar zaradený v kategóriách
Kontakt
Lenka Chobotová
- obchod, objednávky

chobotova@atria.sk

Adresa
ATRIA Slovensko s.r.o.
P. Mudroňa 5
010 01 Žilina
Slovensko
 
Kontakty
Logo
ATRIA-Europe.com
Lenka Chobotová
2021 © atria-europe.com
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk