Logo
0 ks
za
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Termostaty
 3. Regulácie
 4. ADEX TTUV - elektronický termostat pre nastavenie teploty zásobníka TUV

ADEX TTUV - elektronický termostat pre nastavenie teploty zásobníka TUV

Adex TTUV Elektronický termostat Adex TTUV Skladá sa z riadiaceho modulu TTUV1, spínacieho modulu TTUV2 a teplotného snímača. Riadiaci modul TTUV1 zab... celý popis
Číslo produktu:125008
Kompletné špecifikácie

Adex TTUV

Elektronický termostat Adex TTUV

Skladá sa z riadiaceho modulu TTUV1, spínacieho modulu TTUV2 a teplotného snímača. Riadiaci modul TTUV1 zabezpečuje nastavenie vypínacej teploty termostatu a diferencie (rozdiel) medzi vypínacou a zapínacou teplotou termostatu. Na nastavenie týchto parametrov slúžia dva samostatné nastavovacie prvky. Spínací modul TTUV2 zabezpečuje napájanie termostatu TTUV a obsahuje výstupné relé s prepínacím kontaktom. Spínací modul je vstavaný do plastovej krabičky so sieťovou vidlicou. Teplotný snímač sa dodáva s prívodom 180 cm.

Tento typ termostatu bol vyvinutý pre potreby nabíjania zásobníka TÚV s cieľom obmedziť frekvenciu spínania nabíjacieho zdroja - väčšinou plynového kotla. K tomu sa využíva nastavenie rozdielu medzi zapínacou a vypínacou teplotou cca 30 °C. Svojou univerzálnosťou nájde termostat TTUV uplatnenie aj v rade ďalších aplikácií. Elektronický termostat ADEX TTUV slúži na udržiavanie teploty vo zvolenom rozmedzí ovládaním zdroja tepla pomocou prepínacieho kontaktu relé. Voľbou veľkosti rozmedzí medzi vypínacou a zapínacou teplotou možno predurčiť početnosť spínania zdroja tepla. Vďaka prepínaciemu kontaktu relé možno nájsť aj aplikácie na chladenie alebo odvetrávanie. Pri dosiahnutí nastavenej teploty na pripojenom snímači termostat TTUV vypne výstupné relé. Pri poklese teploty o nastavenú diferenciu dôjde k zopnutiu výstupného relé.

Technické parametre: 

 • napájanie: 230V/50Hz
 • príkon elektroniky: max. 1 VA
 • rozsah nastavenia vypínacej teploty: +40 °C do +90 °C
 • rozsah nastavenia diferencie: +5 °C do +40 °C
 • zaťažiteľnosť kontaktu relé: max. 8A / 250V pre odporovú záťaž
 • stupeň ochrany: IP 40
 • elektrický predmet triedy: II

Tovar zaradený v kategóriách
Kontakt
Lenka Chobotová
- obchod, objednávky

chobotova@atria.sk

Adresa
ATRIA Slovensko s.r.o.
P. Mudroňa 5
010 01 Žilina
Slovensko
 
Kontakty
Logo
ATRIA-Europe.com
Lenka Chobotová
2021 © atria-europe.com
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk