Logo
0 ks
za
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Rozdeľovače a skrinky
  3. Nerezové
  4. Nerezové hranaté rozdeľovače Schütz Komfort s prietokomermi

Nerezové hranaté rozdeľovače Schütz Komfort s prietokomermi

6 cestný rozdeľovač Schütz Komfort 90-3

Nerezový rozdeľovač Schütz Komfort 90-3 s prietokomermi 2 okruhy Pre plošné vykurovanie a chladenie, telo z nerezu, ľahká montáž, pripojenie s plochým... celý popis
Typ
Číslo produktu:3053414
Typ:6 cestný
Kompletné špecifikácie

Nerezový rozdeľovač Schütz Komfort 90-3 s prietokomermi 2 okruhy

Pre plošné vykurovanie a chladenie, telo z nerezu, ľahká montáž, pripojenie s plochým tesnením.

Všetky komponenty rozdeľovača Schütz sú spolu dokonale zladené, ctia systémovú koncepciu v spojení so skrinkami rozdeľovača a sú použiteľné pre systémy plošného vykurovania a chladenia. Z kompaktných rozmerov a vertikálneho posunutia usporiadania prívodu a spiatočky jednotlivých vykurovacích okruhov vyplýva nízka stavebná hĺbka a jednoduchá inštalácia rozdeľovača typu 90-3. Ďalšími výhodami je minimálna hĺbka skrinky, prehľadné vedenie vykurovacích rúrok a jednoduchá montáž pohonov.

Rozdeľovače vykurovacích okruhov podlahového vykurovania sú v zásade vždy dodávané v prevedení Komfort 90-3. Napojenie vykurovacích rúrok okruhov sa prevedie pomocou zverných adaptérov.

Odvzdušňovací a vypúšťací ventil je integrovaný. Každý vykurovací okruh je nastavený podľa vypočítaného prietoku a je ho možné na spiatočke a na prívode uzavrieť. Rozdeľovač prívodu aj zberač spiatočky sú vyrobené z ušľachtilej ocele s jednostranným pripojením s vonkajším závitom a plochým tesnením.

Rozdeľovače vykurovacích okruhov typu 90-3 môžu byť napojené na systém podľa voľby buď vpravo, vľavo alebo striedavo. Pri rozdeľovačoch typu Komfort sú stupnice prietoku viditeľné z oboch strán a namontované na prívod, čo zabraňuje ich zaneseniu vykurovacím médiom. Lineárne nastavenie na plášti stupnice zlepšuje presnosť odčítania pri malých a stredných prietokoch. Tým je umožnená veľmi presná predregulácia prietokov podľa projektu. Pokiaľ rozdeľovač nie je montovaný do skrinky, môžeme ho namontovať aj priamo na stenu.

Zostava obsahuje:

  • rozdeľovač (prívod) DN 25 s ukazovateľmi prietoku 0,1 - 5 l/min, červené označenie pre usporiadanie konzol
  • zberač (spiatočka) DN 25 so zabudovanými uzatvárateľnými ventilmi pre nastavenie prietoku vykurovacieho média, ručné ochranné viečko a adaptér so závitom pre montáž termopohonu
  • sada vypúšťacích ventilov
  • konzoly pre rozdeľovač sú súčasťou balenia (držiaky rozdeľovača)
  • zverný adaptér 3/4“ pre pripojenie vykurovacích rúrok sa musí objednať zvlášť
Tovar zaradený v kategóriách
Kontakt
Lenka Chobotová
- obchod, objednávky

chobotova@atria.sk

Adresa
ATRIA Slovensko s.r.o.
P. Mudroňa 5
010 01 Žilina
Slovensko
 
Kontakty
Logo
ATRIA-Europe.com
Lenka Chobotová
2021 © atria-europe.com
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk