Logo
0 ks
za
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

TEKAPUR pena ohňovzdorná 750 ml

TEKAPUR Ohňovzdorná PUR pena 750 ml (sprej) Používa sa v prípadoch, keď sa vyžaduje vyššia odolnosť proti ohňu. Tekapur Firestop je modifikované ťažko... celý popis
Číslo produktu:60035-0
Kompletné špecifikácie

TEKAPUR Ohňovzdorná PUR pena 750 ml (sprej)

Používa sa v prípadoch, keď sa vyžaduje vyššia odolnosť proti ohňu.

Tekapur Firestop je modifikované ťažko horľavé jednozložkové polyuretánové penové tvrdenie vytvrdzované vlhkosťou vzduchu. Táto ťažko horľavá pena sa používa na elektrické inštalácie, otvory, protipožiarne dvere a klenby. Trieda horľavosti B1 (DIN 4102, časť 1).

TEKAPUR-B1 je modifikovaná veľmi ťažko horľavá jednozložková polyuretánová pena na tesnenie, montovanie, vyplňovanie a zostavovanie stavebných prvkov, kde je vyžadovaná vysoká odolnosť voči ohňu. Pena tvrdne v kontakte so vzdušnou vlhkosťou. Čas tvrdnutia je cca 5 hodín, po 5-10 minútach sa už nelepí na dotyk.

TEKAPUR-B1 sa objemovo zväčší 2-3 krát. Výborne priľne na všetky stavebné materiály, okrem teflónu, silikónu, a polyetylénu. Pred použitím dózu dôkladne pretrepeme, nasadíme trubičku, otočíme hore dnom a tlačením na adaptér dávkujeme. Aplikačné plochy musia byť čisté, bez zvyšku prachu a mastnôt. Plochy odporúčame pred použitím navlhčiť vodou. Optimálna teplota dózy pri aplikácii je 20 °C až 25 °C. Pri prerušení práce očistiť ventil a trubičku acetónom alebo Tekasolom. Stvrdnutú penu ľahko odstránime Apursilom.

Technické parametre:

  • aplikácia: od +5 °C
  • trieda horľavosti: B1
  • stupeň nebezpečnosti: F + Xn
  • nelepivosť: po cca 7 min
  • rezateľnosť: po cca 25 min
  • vytvrdnutie: 1,5 - 5 hod (v závislosti od teploty a vlhkosti)
  • tepl. odolnosť: -40 °C až +90 °C
  • výdatnosť: cca 40 - 45l
Kontakt
Lenka Chobotová
- obchod, objednávky

chobotova@atria.sk

Adresa
ATRIA Slovensko s.r.o.
P. Mudroňa 5
010 01 Žilina
Slovensko
 
Kontakty
Logo
ATRIA-Europe.com
Lenka Chobotová
2021 © atria-europe.com
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk