Logo
0 ks
za
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Termostaty
 3. Regulácie
 4. Termostat AVANSA 110 Z pre obehové čerpadlo a TÚV

Termostat AVANSA 110 Z pre obehové čerpadlo a TÚV

Avansa 110 Z Termostat Avansa 110 Z pre čerpadlá a kotolne Je určený pre ovládanie čerpadla pre vykurovanie a čerpadla pre zásobník TÚV. Čerpadlo pre ... celý popis
Výrobca:Avansa
Kompletné špecifikácie

Avansa 110 Z

Termostat Avansa 110 Z pre čerpadlá a kotolne

Je určený pre ovládanie čerpadla pre vykurovanie a čerpadla pre zásobník TÚV. Čerpadlo pre vykurovanie sa zapne, keď teplota kotla prekročí používateľom nastavenú teplotu zapnutia kotla pre vykurovanie. Čerpadlo zásobníka TÚV pracuje na základe rozdielu teplôt. Zapnutie čerpadla zásobníka nastane vo chvíli, keď teplota kotla prekročí teplotu zásobníka o nastavenú hysteréziu. Čerpadlo pracuje do chvíle, kým sa teplota kotla a zásobníka nevyrovnajú alebo kým nebude dosiahnutá nastavená hodnota teploty zásobníka.

Funkcia P (priorita) – ak je táto funkcia aktívna, pracuje čerpadlo zásobníka TÚV prioritne. Najskôr sa zapne čerpadlo zásobníka TÚV, po dosiahnutí zadanej teploty zásobníka sa spustí aj čerpadlo pre vykurovanie. Ak je táto funkcia vypnutá, čerpadlá pracujú nezávislé od seba, bez priority čerpadla zásobníka TÚV. Pre aktiváciu funkcie priority stlačte tlačidlo MENU a držte ho dovtedy, kým sa na displeji nezobrazí písmeno P. Potom šípkami vyberte ON (pre aktiváciu) alebo OFF (pre vypnutie) funkcie. 

Funkcia L (letný režim) – vypína čerpadlo pre vykurovanie, pracuje len čerpadlo zásobníka TÚV. Čerpadlo pre vykurovanie sa zapne len v prípade, keď teplota kotla prekročí 90°C – chráni kotol pred prehriatím.  

Termostat je vybavený akustickým alarmom, ktorý signalizuje vysokú teplotu kotla (90 °C) a funkciou ochrana pred zamrznutím, ktorá pri poklese teploty pod 5°C zapne čerpadlo.

Technické parametre:

 • napájanie: 230V 50Hz ±10%  
 • spínací prúd: 6A
 • rozsah merania teploty: 0 °C do +90 °C 
 • rozsah regulácie teploty:
  • vykurovanie +5 °C do + 80 °C
  • TÚV +20 °C do +80 °C
 • maximálna teplota snímača: -10 °C do +120 °C
 • regulácia spínacej teploty hysterézie: 10 °C do 30 °C nastaviteľná
Na stiahnutie
Tovar zaradený v kategóriách
Kontakt
Lenka Chobotová
- obchod, objednávky

chobotova@atria.sk

Adresa
ATRIA Slovensko s.r.o.
P. Mudroňa 5
010 01 Žilina
Slovensko
 
Kontakty
Logo
ATRIA-Europe.com
Lenka Chobotová
2021 © atria-europe.com
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk